ŚREDNIA MARGARITA ZA 15 zł

DO KAŻDEJ DUŻEJ PIZZY
możecie zamówić średnią Margaritę z wybranym dodatkiem z grupy A za 15 zł!

promocja obowiązuje od poniedziałku do czwartku włącznie, promocje nie łączą się

Dodatki z grupy ‚A’ to: pieczarki, papryka, pomidory, kukurydza, cebula, ogórek zielony, oliwki, ananas, papryczka peperoni, ser typu feta, fasola czerwona, brokuły, kapusta kiszona, świeży czosnek, ogórek konserwowy, ogórek kiszony
LICZNA RODZINA 3+*
3plus
Miło nam poinformować, że jako pierwsi spośród tyskich restauracji i pizzerii
przystąpiliśmy do programu „3+ LICZNA RODZINA”.
Z programu możesz korzystać, jeśli:
– Jesteś członkiem tyskiej rodziny wielodzietnej, która ma na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18 lub 24 lat (gdy dziecko uczy się lub studiuje),
– Jesteś członkiem tyskiej rodziny zastępczej,
– Jesteś podopiecznym Ośrodka Usług Opiekuńczo-Wychowawczych w Tychach.
ZAPRASZAMY DO NAS!
Jeśli spełniasz jeden z wyżej wymienionych warunków, przy zamówieniach na miejscu w dniach od poniedziałku do czwartku włącznie za wszystko zapłacisz o 10 procent taniej!!! (za wyjątkiem alkoholu).
AKTYWNI 60+*
60
Każdy posiadacz karty „Aktywni 60+” przy zamówieniach na miejscu w dniach od poniedziałku do czwartku włącznie za wszystko zapłaci o 10 procent taniej!!! (za wyjątkiem alkoholu).

 

 

* promocja obowiązuje wyłącznie w lokalu. Nie dotyczy dni w których przypadają święta państwowe i kościelne a także Walentynki, Dzień: Kobiet, Matki, Ojca, Dziecka, Babci, Dziadka, Nauczyciela, w Andrzejki, Barbórkę, Ostatki, Mikołajki, itp.