LUBIĘ PONIEDZIAŁKI i wtorki 🙂 *

Pamiętacie film ?Nie lubię poniedziałku? ? Teraz poniedziałki i wtorki można naprawdę polubić! W każdy poniedziałek i wtorek wszystkie pizze w Daltonie są tańsze o 20%! Nie ma ograniczeń dotyczących ilości, rozmiaru czy rodzaju. Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji, po prostu przyjdź i zamów. Promocja obowiązuje od 13.00 do 18.00 w lokalu. Promocja nie dotyczy oczywiście pizzy promocyjnej za 9 zł.

promocje nie łączą się

Uwaga – promocja ważna wyłącznie w lokalu!

SAŁATKA ZA PÓŁ CENY

DO DUŻEJ PIZZY Wegetariańskiej, Cosa Nostry, Karaibskiej, Chłopskiej, Swojskiej lub Romy, możecie Państwo otrzymać dowolną sałatkę za 50% jej ceny!

promocje nie łączą się

ŚREDNIA MARGERITA ZA 9 zł

DO KAŻDEJ DUŻEJ PIZZY
możecie zamówić średnią Margaritę z wybranym dodatkiem z grupy A za 9 zł!

promocja obowiązuje od poniedziałku do czwartku włącznie, promocje nie łączą się

Dodatki z grupy ‚A’ to: pieczarki, papryka, pomidory, kukurydza, cebula, ogórek zielony, oliwki, ananas, papryczka peperoni, ser typu feta, fasola czerwona, brokuły, kapusta kiszona, świeży czosnek, ogórek konserwowy, ogórek kiszony
LICZNA RODZINA 3+*
3plus
Miło nam poinformować, że jako pierwsi spośród tyskich restauracji i pizzerii
przystąpiliśmy do programu „3+ LICZNA RODZINA”.
Z programu możesz korzystać, jeśli:
– Jesteś członkiem tyskiej rodziny wielodzietnej, która ma na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18 lub 24 lat (gdy dziecko uczy się lub studiuje),
– Jesteś członkiem tyskiej rodziny zastępczej,
– Jesteś podopiecznym Ośrodka Usług Opiekuńczo-Wychowawczych w Tychach.
ZAPRASZAMY DO NAS!
Jeśli spełniasz jeden z wyżej wymienionych warunków, przy zamówieniach na miejscu w dniach od poniedziałku do czwartku włącznie za wszystko zapłacisz o 10 procent taniej!!! (za wyjątkiem alkoholu).
AKTYWNI 60+*
60
Każdy posiadacz karty „Aktywni 60+” przy zamówieniach na miejscu w dniach od poniedziałku do czwartku włącznie za wszystko zapłaci o 10 procent taniej!!! (za wyjątkiem alkoholu).

 

 

* promocja obowiązuje wyłącznie w lokalu. Nie dotyczy dni w których przypadają święta państwowe i kościelne a także Walentynki, dzień kobiet, matki, ojca, dziecka, babci, dziadka, ostatki, dzień nauczyciela, Andrzejki, Barbórka, Mikołajki, itp.